Logo Ekosistem Çözümleri

Logo Ekosistem Çözümleri

Logo Ekosistem Çözümleri İşletmenizin Her İhtiyacında Yanınızda!

Logo ERP Ürünleriyle  entegre çalışan ekosistem çözümleri ile firmanızın ihtiyaçlarına göre yeni fonksiyonlar ekleyerek kullandığınız uygulamayı  daha da geliştirebilirsiniz. CRM, Bütçe, Satış Sonrası Servis, Doküman Yönetimi gibi konularda sunulan Logo Ekosistem Çözümlerini kullanmaya hemen başlamak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Birbirinden farklı çözümleriyle Logo onaylı ekosistem çözümleri tam işletmenize göre!

 • Banka ekstre aktarımı

Excel formatındaki banka hesap ve kredi kartı POS ekstrelerini, Logo ERP ürünlerine tek noktadan aktarmak üzere geliştirilen Banka Ekstre Aktarımı çözümü, internet bankacılığı yoluyla alınan hesap ekstrelerinin ve banka üye işyeri hizmetlerinden temin edilen pos esktrelerinin, banka işlem fişi, banka fişi ve mahsup fişi olarak entegrasyonunu sağlıyor.

 • Akaryakıt yönetimi

Turpak, Asis, Mepsan, Petronet gibi pompa istasyonları ile entegre ve tüm dağıtıcı bayrakları ile çalışabilen istasyona ait tüm market ve akaryakıt işlemlerinin tek programla müşteriye sunulduğu ve raporlanabildiği bir çözümdür.

 • DocPlace

Şirketinizin kritik dokümanlarını düzenleme ve depolama imkânını en yeni çözümlerle ve en uygun maliyetlerle sağlama gücü verir. Taranmış ve yakalanmış dokümanları güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanlarını gereksiz hale getirir ve sabit diskinizi rahatlatır. Kets DocPlace sunduğu eşsiz çözüm esnekliği ile çalışanlarınızı ve firmanızı denetleyen yetkililerin takdirini sağlar. Bunun sonucu olarak çok önemli iş süreçleriniz otomasyona dahil edilir ve kârlılığınız artar. Ayrıca ürünün açık ve basit yapısı, kısıtlı bilgi işlem bütçesi olan orta ve küçük ölçekteki şirketler için de çok uygundur.

 • Collector

Collector; farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimini sağlıyor.

 • Retail T-Pos

Dokunmatik ekranda veya normal PC üzerinden yeni nesil ÖKC EFT Poslar ile entegre çalışan e-arşiv, e-faturayı destekleyen barkodlu barkodsuz ürünlerin satışının basit ve hızlı olarak yapılabilmesini sağlayan çözümdür.

 • Mali onaylı yazar kasa entegrasyonu

IBM - Toshiba yazarkasalarda yapılan satış ve tahsilat hareketleri ile bu yazarkasalara ürün, fiyat gibi bilgilerin aktarımının yapılabildiği bir çözümdür.

 • DEYS

Küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş; Microsoft ve Android el terminalleri ile desteklenen native bir uygulama olup ; Seri/Lot, GS1 128 ve EAN barkodlar ile çalışabilen, e-Ticaret uygulamaları ile tam uyumlu, Farklı Lokasyon takip yöntemleri, Her türlü aşamalı paketleme yöntemi, Sipariş toplama, Toplu sipariş hazırlama ve farklı paketleme, her türlü sayım yöntemi, mal kabul/sevk/iade, üretimden giriş, sarf, ambar transferi işlemlerinin parametrik bir yapıda düzenlenebilir.

 • Production control

Uygulama üretim bilgisi toplanacak tüm istasyonlara kurulmalıdır. Ve her istasyonda uygulamanın çalışaçağı firma, dönem gibi Tiger 3 Enterprise ve Tiger Wings Enterprise ürünlerinde bağlantı bilgilerini ayarladıktan sonra üretim bilgisinin girileceği istasyonun Tiger 3 Enterprise ve Tiger Wings Enterprise ürünlerinde tanımlanmış hangi istasyon olduğunu ve üretim emri ya da iş emrine göre bilgi girileceği seçilmelidir. Üretim emir seçeneği ayarlandığında operatör iş emirlerini görmeden sadece üretim emrine bilgi girebilmektedir. Bu ayarlar bir kereye mahsus yapıldıktan sonra açılan ekranlar seçenekler doğrultusunda şekillenecektir. Böylelikle; belirtilen firma ve dönemdeki seçilen istasyona ait iş emirleri yada üretim emirleri ile çalışılabilmektedir.

 • Otomotiv servis yönetimi

Küçük ve orta büyüklükteki bağımsız servis hizmeti veren otomotiv sektörüne yönelik geliştirilmiş bir uygulamadır. Servis kabul, iş emri, hasar takip, araç bilgileri, müşteri yönetimi, satış yönetimi gibi servisinize değer katacak birçok modülü en basit hali ile sunmaktadır.

Kolay kullanımlı ara yüzleri sayesinde aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. Hazır rapor ve analizler sayesinde servisini en iyi şekilde yönetmenizi saplar.

 • Sanal mağaza entegrasyonu

Gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com, trendyol.com, e-pttavm.com gibi popüler pazar yerleri ile Logo ERP’lerini entegre çalıştırabilen pratik bir çözümdür. Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok, fiyat entegrasyonu sağlamaktadır. Siparişlerinizin toplu aktarımını sağlayabilirsiniz. E-Fatura, e-Arşiv desteği sayesinde ek bir işlem yapmadan sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilirsiniz. Satış sonrasında hızlı stok güncelleme özelliği sayesinde, satışını yaptığını ürün stoğu anında Logo’dan güncellenmektedir.

 • Mobil saha satış

Bu ürünümüzle, sahada sıcak ve soğuk satış yapan satış temsilcilerinizin sipariş, fatura, ürün, müşteri yönetimini en etkin şekilde sağlayabilirsiniz. Sahadaki pazarlama aktivitelerinizi yönetebilirsiniz. Sipariş, fatura ve tahsilatlarınızı pratik bir şekilde girebilirsiniz. Sipariş süreçlerinizi hızlandırıp, hatasız bir şekilde sevkiyatlarınızı yönetebilirsiniz. Mobil cihazlardan girişi yapılan teklif, sipariş, faturaların anında Logo’ya sahadan iletilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Fixidesk - servis bulut çözümü

Bulut tabanlı Logo’nun tüm yapılarıyla entegre olarak sunulan satış sonrası servis hizmeti çözümüdür. Fixidesk ile servisleri kayıt altına alarak süreci başlatabilir, teknisyen görevlerinden ve İşçilik - Hizmetlere kadar süreci ilerletebilirsiniz. Böylelikle; montaj,servis,bakım süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca; Fixidesk, fatura süreçlerinden siparişlere, fırsat yönetiminden sözleşme yönetimine kadar geniş özelliklere sahipken servisler üzerinden ya da bağımsız olarak yapabileceğiniz tahsilatlarınızı da kolayca takip edebilirsiniz.

LOGO ÇÖZÜMLERİ

 • Yüksek performansa sahiptir
 • Uygun toplam sahip olma maliyeti sunar
 • Açık platformludur
 • Hızla kullanıma alınır
 • Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda fonksiyonları genişletilir
 • Yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur
1 - 1