Logo Hikayemiz
21.08.2019

Logo Hikayemiz

Logo Yazılım uygulamarlarının destek ve danışmanlık hizmetlerini veren kurumların başında gelen ve Logo’nun kurumsal ve çözüm geliştirme ortağı olan Ata Bilgisayar, 1999 yılının Kasım ayında Şirinevler’de 3 kişilik bir ekip ile kuruldu. Aslında işletmeci olan Yakup Atagül muhasebe ve finansman okudu. Eğitimleri devam ederken Logo ile yolu kesişti.

Dershanelerde aldığı eğitimlerde Logo programlarını kullanan Yakup Bey o zamanlar Logo’nun LMS programına danışmanlık yaparken ilk defa Logo ile profesyonel anlamda çalışmaya başladı.

Yakup Atagül: ’’Hiçbir başarı tesadüfler ile ölçeklenemez, bir başarı varsa arkasında emek vardır. Biz bu başarı için ekip olarak çok çalışıyoruz.’’ Veri giriş ekranları ile aldıkları raporlar, patronun önüne giden analizler ve depocunun önündeki stok durumlarında her zaman Logo var. Dolayısıyla Logo bir platform sunuyor ve o platform içerisinde size uçtan uca bir çözüm öneriyor. Logo Ata Bilgisayar’ın hayatında önemli bir nokta ve profesyonel hayatın merkezinde konumlandırılan bir markadır.

Yakup Atagül: ‘’Logo'nun vizyonuna paralel bir şekilde işlerimizi yürütüyoruz ve ilerliyoruz. Çünkü bu konuda biz Logo’nun vizyonuna güveniyoruz. Bugün tekrar bir meslek seçecek olsam aynı mesleği tercih ederim ve aynı markanın arkasından giderim.’’
.....

1 - 1